Strona główna » o mnie

Tadżykistan 2023
Foto: Szymon Ślipko

Coś o mnie? Jestem absolwentem fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowo Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera (2011- 2014) w Łodzi. Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (2005-2009), a także Technikum Fototechnicznego (1998-2003) w Warszawie.

Fotografuję od 1998 roku. Uwielbiam wyprawy za naszą wschodnią granicę co w chwili obecnej jest jedną z moich ważniejszych fotograficznych dróg. Mimo wszystko ciągle poszukuję swojego miejsca. Kocham opuszczone miejsca, zapach podkładów kolejowych i wanilii. Przez te lata realizowałem wiele ciekawych projektów, byłem na kilku planach filmowych, udało mi się mieć jedynkę w gazecie, a także publikować teksty i fotografie w prasie. Powstała nawet książka o fotoblogach której tytuł jest moimi słowami. Jestem szalenie krytyczny w stosunku do tego co tworzę, uczę się fotografii codziennie.

Fotobloga założyłem w styczniu 2004 roku. Obecnie aktualizuję go o archiwalne wpisy od 2004 do 2012 które znajdowały się pod adresem senq.ownlog.com (ale słabo mi idzie ;)

kontakt @ robertdanieluk.com