Strona główna » New York City

New York City

Nowy Jork
4077
4078
4079
4080
Wczoraj już nie miałem siły cokolwiek napisać. Po 24 godzinach na nogach moja głowa dosłownie przestała działać. Do tego długa podróż samolotem z Warszawy do Nowego Jorku. Jest to ciekawa sprawa i o tym to w ogóle można nakręcić niezła komedię. Polacy to świetny temat. Do tego zmęczenia doszła dwójka dzieci która przez prawie całe 10 godzin płakała jak by je ktoś mordował.

Tuż po przylocie urzędnik imigracyjny wbijając nam pieczątkę w paszport zagadał, że oglądał jakiś film którego akcja działa się w Polsce. Nie powiem, ale wszystkie sprawy wizowe i granice różnych Państw zawsze budziły we mnie niepokój. Tutaj poszło wszystko łatwiej niż mi się wydawało. Jednak jakiś dziwny stres był. W autobusie z dworca Jamaica, wyjąłem mapę z zaznaczonym miejscem gdzie będziemy mieszkać, od razu cały autobus chciał pomagać. Warto dodać, że były to chyba wszystkie narodowości świata. Strasznie to miłe. Szczególnie ten Azjata który chyba nic nie widział, a walczył by odczytać nazwę ulicy.

Dziś kiedy po schodkach stacji metra dotarłem na powierzchnię Manhattanu oniemiałem. Ilość informacji jakie docierały do moich oczu nie mogły ni jak się przewalić przez mój mózg. Ja się nie dziwię koledze który dopiero czwartego dnia pobytu tutaj zaczął fotografować. Po jednym dniu spędzonym w Nowym Jorku to zbyt mało by cokolwiek więcej napisać. Jet lag to zły kolega.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *