Świetlny hołd dla Powstańców Warszawskiego Getta. Świetlny hołd dla Powstańców Warszawskiego Getta. Świetlny hołd dla Powstańców Warszawskiego Getta.
„Świetlny hołd dla Powstańców Warszawskiego Getta.
19 kwietnia o godz. 21.30 warszawiacy będą świadkami niezwykłej instalacji świetlnej upamiętniającej Powstanie w Getcie Warszawskim. Spod Muzeum Powstania Warszawskiego i Muzeum Historii Żydów Polskich zostaną skierowane w niebo dwa snopy światła. Będzie to świetlny hołd dla powstańców i wszystkich ofiar Zagłady”

Symbolicznie bo nie lubię przemocy.

Robert Danieluk
Robert Danieluk
Artykuły: 1271

2 komentarze

  1. WOW. Te zdjęcia są fan-tas-ty-czne! Ale jak zawsze!
    Jeśli otworzyć e-sklep, bardzo chciałbym kupić ci jakieś oprawione zdjęcia z Warszawy i MPW.
    Pozdrawiam,
    Matthieu.

  2. A mi się nie podoba, że Muzeum Historii Żydów Polskich zajęło bardzo fajny placyk przy Anielewicza, gdzie ludzie od lat wyprowadzali swoje psy na spacery. To raz, a dwa że Żydzi nas nie szanują, więc i my Polacy czcić ich pamięci śmierci męczeńskiej nadmiernie nie winniśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *