Strona główna » Barcelona (część druga)

Barcelona (część druga)


Drugi dzień spaceru po Barcelonie. Niestety muszę przyznać, że bilety do takich miejsc jak Casa Mila (przepiękna secesyjna kamienica ręki Gaudiego) są zwyczajnie drogie. Za wejście płacić 25 euro. Na szczęście Barcelonę da się zwiedzać tak by nie zniszczyć założeń budżetowych na wyjazd, a to nie zawsze takie proste. Ten dzień znów przywitał nas upałem i słońcem.

Tego dnia wysłaliśmy kartki do Polski, a wieczorem Marek zabrał nas w piękne miejsce z którego widać całe miasto, ale o tym w części trzeciej.

Fotografowałem 70-200 f:4 i muszę stwierdzić, że w porównaniu do 2.8 ten obiektyw idealnie nadaje się by go spakować i z nim podróżować. Bardzo lekkie szkło.

5 comments

 1. Marian says:

  Bardzo fajny wpis, czy możesz zdradzić jakich używałeś obiektywów podczas tego wyjazdu. Zauważyłem C50mm f/1.4 i pisałeś o C70-200 f/4 czy jeszcze jakieś ??

  • Witaj,

   Dziękuję za komentarz. Jednego dnia używałem właśnie 70-200 bo mi kolega pożyczył. Ja zrezygnowałem z taszczenia 70-200 2.8, ale do tego miałem 17-40 4, 35 1.4, 50 1.4, 85 1.8. Więcej zwyczajnie już mi się nie mieściło :)

 2. Anja says:

  I am next to Barcelona in Mataro wanna came and meet me?!?? Now I must stay here as I came on dance festival after 26.8 will go to Barcelona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *