Strona główna » 9 lat

9 lat

9 lat
Dziewięć lat temu rozpocząłem zabawę z fotoblogowaniem. W zeszłym roku zmienił się adres o czym tutaj parę razy informowałem (z senq.ownlog.com na robertdanieluk.com/blog ). Muszę przyznać, że nadal ma to dla mnie bardzo duże znaczenie i cieszę się, że są osoby które uważają podobnie jak ja. Czasem przychodzą od was różne e-maile. Większości z was nie znam, ale zawsze staram się te dobre słowa docenić i przemienić w siłę tworzenia. I to właśnie wam dedykuję te 9-te urodziny.

Dziękuję!

8 comments

 1. Ola says:

  klikam w tą dziewiątkę, czekam aż się powiększy, aż wszystkie zdjęcia się załadują. nic. jeszcze raz. znowu to samo. dopiero po kilku kliknięciach zorientowałam się, że to 9 i tu się nic nie powiększy i nie będzie więcej zdjęć.
  tacy się robimy, zamiast najpierw pomyśleć, nerwowo klikamy.

 2. gorny says:

  Szacunek, że robisz to juz tak długo i na takim poziomie. Podziwiam wyprawy na wschód, najbardziej koleją. Audycja w radiu mistrzostwo świata.
  Pozdro 600

 3. Tomasz Walas says:

  Gratuluję. Obserwuję od wielu lat. Fajnie jest podglądać czyjąś pracę i postępy, samemu ucząc się przy okazji. Swoimi zdjęciami z Ukrainy zainspirowałeś mnie (skutecznie) do wyjazdu w okolicę Czarnobyla. Pozdrawiam i życzę, co najmniej, kolejnych dziewięciu lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *